Наш профіль: міжнародні вантажні перевезення, експедирування, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення авто і інших популярних вантажів, розрахунок митних зборів, пошук виробників в Китаї, організація бізнес турів до Китаю і т.п..

Китайське суднобудування підбадьорився за підсумками червня в червні китайському...

Китайське суднобудування підбадьорився за підсумками червня У червні китайському суднобудуванню почало просвіт, у світі замовлено судів сумарним дедвейтом 1.83000000 тонн, з них 1.6 мільйона відхопив Китай, решта дісталася Кореї.


Китайське суднобудування підбадьорився за підсумками червня в червні китайському...

Китайське суднобудування підбадьорився за підсумками червня У червні китайському суднобудуванню почало просвіт, у світі замовлено судів сумарним дедвейтом 1.83000000 тонн, з них 1.6 мільйона відхопив Китай, решта дісталася Кореї.Причому на частку китайських судновласників припало 80% замовлень, що говорить про наслідки прийнятого урядом країни антикризового пакету стимулюючих економіку заходів.SeaTrade Asia Online 13 липня 2009 г.


Статті

Ввезення культурних цінностей "та ін.Стаття 5 Закону" Про захист прав споживачів "встановлює:" Споживач має право на те, щоб товари (роботи, послуги) за звичайних умов їх використання, умов їх зберігання і транспортування були безпечними для його життя, здоров'я , Навколишнього середовища, а також не завдавали шкоди його майну.
Використовуємо аналіз попиту і пропозиції для дослідження економічних наслідків застосування митних зборів.Наслідки імпортного мита Малюнок показує рівновагу на ринку певного товару малої країни-імпортера (в цьому випадку ніякі зміни внутрішніх цін даного товару не вплинуть на ціни в інших країнах та / або на світовому ринку) залежно від різних ситуацій: · автаркії; · вільної торгівлі; · митного захисту.

Новини

У бухті Салданха, ПАР, сів на мілину балкер Long Charity 31 липня в бухті Салданха, ПАР, сів на мілину балкер Long Charity у його вантажу - що за вантаж, не повідомляється, напевно вугілля.
Чистий збиток ВАТ «МСРЗ МФ» за перше півріччя 2009 року склав понад 16,6 мільйона рублів проти прибутку роком раніше Чистий збиток ВАТ «Мурманський судноремонтний завод Морського флоту» (ВАТ «МСРЗ МФ») за I півріччя 2009 року склав 16635000 руб.
проходів по каналу в гирлі Бистре в Одеській області «в перспективі збільшиться в два рази».Також у відомстві припускають, що обсяг інвестицій в розширення портів у гирлі Дунаю в найближчі 10 років може перевищить 500 млн.


Огляд преси

Однак, як повідомило джерело...
Один з них вже доставили...
До кампанії приєдналися як профспілки, так і судновласники.Серед...