Наші сильні сторони: перевезення з Китаю, розрахунок фрахту, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук китайських виробників, послуги представництва в Китаї та багато іншого.

Біля узбережжя Японії в результаті краху двох судів загинули...

У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб.Як повідомили представники поліції префектури Ніїгата, одне з суден зазнало аварії біля г.Тайнай.


Біля узбережжя Японії в результаті краху двох судів загинули...

У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб У побережжя Японії в результаті краху двох судів загинули 6 осіб.Як повідомили представники поліції префектури Ніїгата, одне з суден зазнало аварії біля г.Тайнай.Друге перекинулося на місці впадання річки Агано в море.Пряме відстань між місцями трагедій двох судів складає лише 30 км.У місцевій метеослужбі повідомили, що сьогодні пройшов фронт холодного повітря, через що метеоумови на місці події опинилися нестабільними.Сіньхуа 13 червня 2009 г.


Статті

З'ясовується, що транспортний засіб більше не відповідає технічним вимогам, передбаченим Правилами обладнання транспортних засобів (контейнерів) Для перевезення товарів під митними печатками і пломбами, він повинен бути Приведено в стан, що задовольняє умовам допущення.
9.2 "F" - терміни передбачають, щоб продавець доставив товар для перевезення відповідно до вказівок покупця.
Гол.I ТК).За своїм адміністративно-правовим статусом внутрішня митна Кордон прирівняна до зовнішньої: територія вільної зони розглядається як Прикордонна, в'їзд туди здійснюється строго за перепустками через спеціальні Контрольно-пропускні пункти.

Новини

Вищий госпсуд України зобов'язав ССЗ їм.61 комунара передати 2 буксира фрахтувальнику - «АВК-Інвест» Вищий господарський суд України зобов'язав державне підприємство «Суднобудівний завод ім.61 комунара» (Миколаїв) виконувати договір оренди і передати буксири «Жовтень» та «Капітан Добровольський »фрахтувальнику - компанії« АВК-Інвест »(Миколаїв).Про це повідомив генеральний директор« АВК-Інвест »Валерій Карпенко.
Танкер Совкомфлота не має відношення до розливу нафти, що стався в іспанському порту Уелья Як з'ясувалося, танкер SCF CAUCASUS не має відношення до розливу нафти, що стався в іспанському порту Уелья, Кадісскій затоку, 30 липня, під час його розвантаження.
Maersk відмовляється інвестувати в контейнерні перевезення Данська концерн A.P.Moller-Maersk намір здійснювати майбутні інвестиції не в свій основний бізнес контейнерних перевезень.


Огляд преси

Фінський партнер займеться забезпеченням...
Документ, зокрема, передбачає, що у разі...
Раніше відповідну пропозицію...