Профільні послуги: наземні вантажні перевезення, експедирування, перевезення збірних вантажів, морські вантажоперевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук виробників в Китаї, маркетинг в Китаї та інше.

Ізраїль показав світові як боротися з піратством ізраїльський центр...

Ізраїль показав світові як боротися з піратством Ізраїльський центр по боротьбі зі злочинами у водних просторах і Міжнародна Академія безпеки провели показові маневри, де продемонстрували навички практичного протистояння нападам піратів.


Ізраїль показав світові як боротися з піратством ізраїльський центр...

Ізраїль показав світові як боротися з піратством Ізраїльський центр по боротьбі зі злочинами у водних просторах і Міжнародна Академія безпеки провели показові маневри, де продемонстрували навички практичного протистояння нападам піратів.Маневри пройшли по всій акваторії Ізраїлю, найяскравіші моменти відбулися в Хайфі.Ізраїльські досягнення в справі приборкання морських розбійників надзвичайно високо цінуються в усьому світі.Своїх емісарів на стажування до Ізраїлю прислали 16 країн.MIGnews.com 14 червня 2009 г.


Статті

«Гудок»: У передчутті росту.- Рішення уряду відкласти зернові інтервенції зіграє на руку експортерам і «Русагротранса» Експортні перевезення зерна, які в серпні впали на чверть до минулого року, найближчим часом можуть активізуватися.
Обсяг перевалки нафтопродуктів через РПК Висоцьк «ЛУКОЙЛ - II» за січень-червень 2009 року залишився на рівні минулого року - 6,5 мільйона тонн Обсяг перевалки нафтопродуктів через РПК Висоцьк «ЛУКОЙЛ - II» (Фінську затоку, Ленінградська область) за січень-червень 2009 року склав 6,5 млн тонн, що відповідає аналогічному показнику роботи терміналу в першому півріччі 2008 року.
Призначення.Місцем ввезення на митну територію Російської Федерації вважається Для авіаперевезень - аеропорт призначення; для морських перевезень - порт розвантаження Або навантаження; для автомобільних і залізничних перевезень - пункт перетину Кордони при в'їзді на територію Російської Федерації.

Новини

«Гудок»: Пішли по-новому.- Рух потягів, що прямують до Новоросійська, більше ніщо не огранічіваетВ Великому Новоросійському тунелі відкрито регулярний рух потягів.
Вантажообіг ЗАТ «Нева-Метал» (Санкт-Петербург) за підсумками 5 місяців 2009 року зріс на 16% - до 752,4 тисячі тонн Вантажообіг ЗАТ «Нева-Метал» (Санкт-Петербург) за підсумками 5 місяців 2009 року зріс на 16 % в порівнянні з показником аналогічного періоду 2008 року - до 752,4 тис.
Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.


Огляд преси

Загальна протяжність...
Порт Самсун, який є...
Відомо, що судна належать...