Наші сільні сторони: перевезення з Китаю, страхування вантажів, перевезення контейнерів, морські перевезення, розмітнення авто и інших популярних вантажів, розрахунок цін розмітнення, поиск заводів Китаю, ПОСТАЧАННЯ з Китаю різніх товарів та Інше.

ОПК и «Совкомфлот» підпішуть догоду про співпрацю в ході...

ОПК и «Совкомфлот» підпішуть догоду про співпрацю в ході ПЕФОб'едіненная промислова корпорація (ОПК) та «Совкомфлот» планують підпісаті догоду про співпрацю в ході Петербурзького економічного форуму МІЖНАРОДНОГО (ПЕФ), Який пройде 4-6 червня поточного року.


ОПК и «Совкомфлот» підпішуть догоду про співпрацю в ході...

ОПК и «Совкомфлот» підпішуть догоду про співпрацю в ході ПЕФОб'едіненная промислова корпорація (ОПК) та «Совкомфлот» планують підпісаті догоду про співпрацю в ході Петербурзького економічного форуму МІЖНАРОДНОГО (ПЕФ), Який пройде 4-6 червня поточного року.Прес-службае ОПК 1 червня 2009 р..


Статті

Укладаті Між собою спеціальні угідь про розширеного дипломатичних прівілеїв та імунітетів на Основі взаємності.Стаття 6 ТК закріпіла, Що міжнародно-правова норма з Юридичної Сілі перевершує норми внутрішнього законодавства: "Якщо міжнароднім договором України встановлено Інші правила, Ніж ті, Що передбачені ЦІМ Кодексом та іншімі актами законодавства Російської Федерації Щодо митного справі, то застосовуються правила МІЖНАРОДНОГО договору ". Глава 30.Митні пільгі для дипломатичних представництв ІНОЗЕМНИХ держав (ст.202-207) Митні пільгі для дипломатичних представництв ІНОЗЕМНИХ держав (ст.202) У Віденській конвенції про діпломатічні зносини 1961 року містіться Класифікація Тільки глав дипломатичних представництв (ст.14).Самі Же представництва в Цій конвенції НЕ класіфікуються.
(Демонтаж, розбірання, Різні механічні пошкоджень).У последнего випадка МИТНИЦЯ, Яка контролює зніщення товару, стежа за тім, щоб завдає механічні пошкоджень повністю виключались можлівість подалі Відновлення зніщуваніх товарів та використання їх у первісному вігляді.
І розпорядження умовно віпущенімі товарами и транспортними Засоба, Щодо якіх надано пільгі по митних платежах.

Новини

Драматично падіння обсягах МОРСЬКИХ перевезень вдарили по прибутку Латвійського пароплавства Драматично зниженя у вантажних перевезених и низько актівність Ринку скороти у іншому кварталі року чистий прибуток Латвійського пароплавства (Latvian Shipping Co).Чистий прибуток у другому кварталі Була Тільки 1700000.
та експлуатації системи.Одним з напрямів діяльності Уряду Російської Федерації на середньострокову перспективу є розвиток малого та середнього ПІДПРИЄМНИЦТВА.
Члени НАТО підтрімалі доля альянсу в боротьбі з піратством БРЮССЕЛЬ, 12 червня - РІА Новини, Олександр Шишли.


Огляд преси

Ці заходи Вжити через Боргі КОМПАНІЇ...
Бердянський морський торговельний порт...
ЯКЩО Дійсно буде прийнято залишкові...