Наші сильні сторони: міжнародні вантажоперевезення, фрахтування, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, митне оформлення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук китайських виробників, поставки з Китаю різних товарів та інше.

ВНИИР поставить Електроустаткування...

ВНИИР поставить Електроустаткування для споруджуваного судна Госморспасслужби РФ на 1,3 млн євро Чебоксари.4 серпня.


ВНИИР поставить Електроустаткування...

ВНИИР поставить Електроустаткування для споруджуваного судна Госморспасслужби РФ на 1,3 млн євро Чебоксари.4 серпня.Інтерфакс-Поволжя - Санкт-Петербурзький філія ВНИИР (входить в ABS Holdings) виграв тендер і підписав договір на постачання комплекту електрообладнання для проекту аварійно - рятувального судна, споруджуваного на замовлення Державної морської аварійної і рятувально-координаційної служби Російської Федерації (Госморспасслужби Росії).Як повідомляє прес-служба підприємства, вартість замовлення складе близько 1 млн 300 тис.євро, термін поставки - другий квартал 2010 року.До складу обладнання, яке поставить ВНИИР, увійде комплект ЕРУ 400В і ІСУ ТЗ (інтегрована система управління технічними засобами судна), уточнює прес-служба.Відзначається, що в даному тендері інститут обійшов найбільших постачальників суднового обладнання з Норвегії, Англії та Німеччини.Інтерфакс 4 серпня 2009 р.


Статті

Відповідно до правил Системи сертифікації ГОСТ Р.Для проведення випробувань Декларант або одержувач має право взяти зразки товару, що знаходиться на зберіганні в митниці.
FCA Франко перевізник (... назва місця призначення) ФРАНКО-ПЕРЕВІЗНИК (із зазначенням пункту) FREE CARRIER - FCA Термін «Франко перевізник» означає, що продавець доставить минулий митне очищення товар зазначеному покупцем перевізнику у названому місці.
Товари, які є предметом міжнародного обміну іноді до або пізніше Вчинення зовнішньоторговельної операції вимагають певної обробки, ремонту І т.п.При цьому дані операції виробничого або промислового характеру Через низку причин (економічних, технологічних і т.д.) часто не можуть Бути зроблені на митній території однієї держави.

Новини

Міліція заважає працювати OMG.- Віталій Архангельський скаржиться, що кредитори компанії занадто стараються у вибиванні боргів холдингу Бізнесмен Віталій Архангельський, президент Групи OMG, вступив у листування з міністром внутрішніх справ Росії.
Прибуття STS і RTG компанії ZPMC в ТІС Вчора в 16,15 судно Zhen Hua 11 із вантажем контейнерного обладнання на борту було благополучно ошвартоване у 21 причалу компанії ТІС.
Лайнер Queen Mary 2 зірвало з швартових поривом вітру 21 липня знаменитий лайнер Queen Mary 2 стояв в Зеебрюгге, від сильного шквалистого вітру полопалися швартови на баку, кормові довелося потруїти.


Огляд преси

За його словами, у цьому зв'язку міністерством...
" Проект " Екубекс " - перший прямий трансокеанський...
Вантажообіг компанії Tallinna Sadam...