Коротко про нас: міжнародні вантажні перевезення, фрахтування, перевезення збірних вантажів, морські контейнерні перевезення вантажів, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних зборів, пошук виробників в Китаї, послуги представництва в Китаї і т.п..

Відкрите акціонерне...

Відкрите акціонерне товариство «Мурманський морський торговельний порт» повідомляє ... Оголошення.Відкрите акціонерне товариство «Мурманський морський торговельний порт» повідомляє, що печатка Представництва відкритого акціонерного товариства «Мурманський морський торговий порт» в м.Санкт-Петербурзі без вказівки ОГРН з 16.05.2009 вважають недійсною.


Відкрите акціонерне...

Відкрите акціонерне товариство «Мурманський морський торговельний порт» повідомляє ... Оголошення.Відкрите акціонерне товариство «Мурманський морський торговельний порт» повідомляє, що печатка Представництва відкритого акціонерного товариства «Мурманський морський торговий порт» в м.Санкт-Петербурзі без вказівки ОГРН з 16.05.2009 вважають недійсною.Прес-служба ВАТ «ММТП» 1 червня 2009 р.


Статті

Не знаходилися, консульські установи можуть користуватися всіма підходящими засобами, включаючи консульські валізи.
10 доларів США за кожну митну декларацію, за якою вони вивозяться, Але якщо ця сума перевищує 0,15 відсотка їх вартості, то збори сплачуються У рублях в розмірі 0,15 відсотка вартості товарів, що вивозяться.
ВАТ «Дальморепродукт» оштрафовано на 40 тисяч рублів за порушення законодавства про ліцензування на морському транспорті Приморської транспортною прокуратурою в ході перевірки ВАТ «Холдингова компанія« Дальморепродукт »виявлено порушення законодавства Російської Федерації про ліцензування на морському транспорті.

Новини

Судноплавні компанії поповнюють флот - Seaspan Corporation отримала замовлений на верфі Hyundai Heavy Industries контейнеровоз місткістю 5100 TEU Seaspan Corporation отримала замовлений на верфі Hyundai Heavy Industries контейнеровоз місткістю 5100 TEU.
Найважливіший порт Латвії Вентспілс продається за 100 мільйонів євро Вентспілскій бізнесмен Олег Степанов делегував до Москви одного з новообраних депутатів Ризької думи з тим, щоб він через свої контакти в російських підприємницьких колах озвучив бажання Олега Степанова, Ігоря Скокса і Олафа Беркіса якомога швидше продати де -факто належить їм контрольний пакет компанії Latvijas Naftas Tranzits.


Огляд преси

Межі території морського...
При цьому оборот експортних вантажів...
Elise - дедвейт 3020, прапор...