Наша спеціалізація: доставка з Китаю, розрахунок фрахту, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок розмитнення, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, організація відвідування виставок у Китаї та інше.

Чергове піратський напад в південно-китайському море...

Чергове піратський напад в Південно-Китайському морі 2 серпня в 01.30 місцевих час в точці 2.51.65N 105.06.12E Південно-Китайське море п'ятеро озброєних палнгамі і мачете піратів на невеликому човні атакували сінгапурський буксир Tahir з баржею Baran на буксирі.


Чергове піратський напад в південно-китайському море...

Чергове піратський напад в Південно-Китайському морі 2 серпня в 01.30 місцевих час в точці 2.51.65N 105.06.12E Південно-Китайське море п'ятеро озброєних палнгамі і мачете піратів на невеликому човні атакували сінгапурський буксир Tahir з баржею Baran на буксирі.Склад прямував з В'єтнаму на Сінгапур.Екіпаж 11 осіб, всі громадяни Індонезії, вирішив дати відсіч піратам, вже висадилися на борт.У подальшій сутичці перевага виявилася на стороні екіпажу, піратів витіснили з судна назад у човен.Капітан отримав ножове поранення в ногу, розбитий ілюмінатор містка по лівому борту, більше ніхто не постраждав.Морський бюлетень 4 серпня 2009 р.


Статті

Термінальний оператор
Далі, при перегляді Інкотермс у 1990 статті, що стосуються обов'язки продавця надати підтвердження поставки, дозволили замінити паперову документацію EDI - повідомленнями за умови, що сторони заздалегідь домовилися здійснювати спілкування за допомогою електронної пошти.
Товарів і транспортних засобів у місцях, не визначених для виробництва Митного оформлення, якщо інше не передбачено законодавством.

Новини

C 16 по 18 вересня в Санкт-Петербурзі буде проходити II Міжнародна конференція «Фрахт і порти Балтійського басейну 2009» Вона присвячена актуальним проблемам розвитку ринку в умовах кризи фінансових систем і перспективам експорту їх з СНД.
Рада директорів ВАТ «ВгСЗ» схвалив укладення договору іпотеки під заставу споруджуваного танкера-хімовоза Рада директорів ВАТ «Волгоградський суднобудівний завод» (ВАТ «ВгСЗ») схвалив укладення договору іпотеки споруджуваного судна з Акціонерним комерційним промислово-торгівельним банком (ЗАТ).Як говориться в повідомленні товариства, засідання ради директорів пройшло 18 серпня, цією ж датою оформлений і кредитний договір з банком.
Версія від 07.10.2009р.Проблемне поле У сфері стивідорної діяльності та розвитку Великого порту Санкт-Петербург В даному документі не обговорюється проблема корумпованості органів влади, яка є загальносистемного проблемою Росії і накладає певний відбиток на більшість з перерахованих нижче проблем.


Огляд преси

Звіт про результати...
Як пояснив помічник...
Межі території морського...