Наша спеціалізація: перевезення по Росії, фрахтування суден, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок митних зборів, пошук бізнес партнерів в Китаї, різні послуги з Китаю та інше.

Grupa lotos претендує на видобуток...

Grupa Lotos претендує на видобуток експорт та переробку азербайджанської нафти Президент Державної нафтової компанії Азербайджану (SOCAR) Ровнаг Абдуллаєв прийняв у Баку голови правління акціонерного товариства Grupa Lotos Павла Олехнович.


Grupa lotos претендує на видобуток...

Grupa Lotos претендує на видобуток експорт та переробку азербайджанської нафти Президент Державної нафтової компанії Азербайджану (SOCAR) Ровнаг Абдуллаєв прийняв у Баку голови правління акціонерного товариства Grupa Lotos Павла Олехнович.Цього тижня SOCAR і Grupa Lotos підписали протокол намірів про співпрацю.Як передає 1news.az з посиланням на Fineko / abc.az, П.Олехнович заявив про різнобічних інтересах його компанії до співпраці, включаючи розвідку та розробку морських перспективних нафтових структур, переробку азербайджанської нафти на польських заводах, яка могла б постачатися по трубопроводу Одеса-Броди-Гданськ-Плоцьк.У свою чергу Р.Абдуллаєв відзначив існування у компанії програми переробки нафти, яка передбачає будівництво заводів в Туреччині і Європі, але підтвердив і готовність до співпраці з Grupa Lotos.The First News 5 липня 2009 г.


Статті

Знаходження в зоні діяльності однієї митниці.Термін дії ліцензії становить 3 роки або 6 років, за вибором власника складу та за згодою митниці.
І на надання митних пільг: їх обсяг не залежить від класу глави Дипломатичного представництва.
Для України доцільно денонсувати тристоронню угоду з Болгарією та Грузією про спільну експлуатацію поромних переправ Для Україні доцільно денонсувати тристоронню угоду з Болгарією та Грузією про спільну експлуатацію поромних переправ, вважає президент судноплавної компанії «Укрферрі» Олександр Курлянд.

Новини

В адміністрації області обговорювали морські перспективи Таганрога і Некліновського району Донський губернатор Володимир Чуб провів чергове засідання Ради з морської діяльності.
Михайло Войтенко: Ще слово, і я заговорю.- Хто змушує головного в Росії експерта з морським піратам залягти на дно (стаття) 29 серпня моряки з сухогруза Arctic Sea повернулися додому.
Обсяг держфінансування будівництва першого вантажного району ВАТ


Огляд преси

Найчастіше виглядає з службового кабінету...
Вона будує судна різних...
За його словами, за 2009...