Наші сильні сторони: вантажні перевезення по Росії, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські вантажоперевезення, митне оформлення, розрахунок митних платежів, пошук фабрик Китаю, різні послуги з Китаю і багато іншого.

У морському порту калінінград митники виявили...

У морському порту Калінінград митники виявили контрабандну партію взуття Калінінградська фірма відправляла в Санкт-Петербург партію жіночого взуття, вміщену під спеціальний митний режим, який передбачає пред'явлення сертифікатів про країну походження товарів.


У морському порту калінінград митники виявили...

У морському порту Калінінград митники виявили контрабандну партію взуття Калінінградська фірма відправляла в Санкт-Петербург партію жіночого взуття, вміщену під спеціальний митний режим, який передбачає пред'явлення сертифікатів про країну походження товарів.Посадові особи митного поста Морський порт Калінінград їм.Н.З.Хазова провели митний контроль контейнера з товаром за допомогою ІДК, і виявили декілька порушень, говориться в повідомленні прес-служби Калінінградської обласної митниці.Виявилося, що 101 коробка з 810 парами взуття не була зазначена в декларації, а на решті товар були пред'явлені недійсні сертифікати, так як артикул на взутті не збігався із зазначеним у документах.Затримано загалом 1030 коробок з 8340 парами взуття.Орієнтовна вартість товару перевищує 415 тис.руб.Порушено дві справи про адміністративні правопорушення: за частиною 1 статті 16.2 («Недекларування») і частини 1 статті 16.19 («Недотримання умов приміщення товарів під митний режим») КоАП РФ.Tks.Ru - все по митниці 21 липня 2009 г.


Статті

РФ по хімічній і нафтовій промисловості порядок квотування і ліцензування поставок товарів на експорт, що здійснюються відповідно до міжнародних зобов'язань Російської Федерації.
За підсумками 11 місяців вантажообіг портів Північно-Заходу РФ виріс до аналогічного показника минулого року на 3,9% - до 204 582 тис.
Виїзду, сума заробленої валюти і т.д.); д) відсутність підстав вважати, що товари переміщуються через митний Кордон не з метою особистого користування або споживання фізичною особою або Членами його сім'ї.

Новини

За підсумками 11 місяців вантажообіг портів Північно-Заходу РФ виріс до аналогічного показника минулого року на 3,9% - до 204 582 тис.
Перші судна під іноземним прапором пройдуть Північним морським шляхом влітку 2009 року Три судна німецької компанії Beluga, що спеціалізується на перевезеннях великовагових і негабаритних вантажів, повинні пройти влітку 2009 року Північним морським шляхом, щоб доставити обладнання для нової ТЕЦ у Сургуті, в тому числі два генератора вагою 270 тонн кожен і 44 конструкції вагою по 100 тонн.
ТОВ «Трансінвестсервіс» і ДП «Морський торговельний порт« Южний »досягли компромісу 4 вересня в Мінтрансзв'язку відбулася нарада щодо питання постановки судна з устаткуванням для контейнерного терміналу ТОВ« Трансінвестсервіс »на причали № 21-22, розташованих в акваторії МТП« Південний », повідомляє 4 вересня прес-служба Мінтрансзв'язку.


Огляд преси

Порт має цілорічну...
Державне підприємство «Керченський...
Як передає Бі-бі-сі, у документі, представленому...