Профільні послуги: перевезення вантажів по Росії, фрахтування суден, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні перевезення вантажів, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок цін розмитнення, пошук постачальників в Китаї, послуги представництва в Китаї й інше.

Рада директорів ват «ленморнііпроект» призначив олександра...

Рада директорів ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» призначив Олександра Батюню генеральним директором інституту Рада директорів ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» з проектування, вишукувань і науковим дослідженням у галузі морського транспорту (ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ», Санкт-Петербург) на засіданні 26 травня 2009 року прийняв рішення звільнити з посади гендиректора Миколи Олександровича Кузнецова з 26 травня поточного року.


Рада директорів ват «ленморнііпроект» призначив олександра...

Рада директорів ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» призначив Олександра Батюню генеральним директором інституту Рада директорів ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» з проектування, вишукувань і науковим дослідженням у галузі морського транспорту (ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ», Санкт-Петербург) на засіданні 26 травня 2009 року прийняв рішення звільнити з посади гендиректора Миколи Олександровича Кузнецова з 26 травня поточного року.Рада директорів наступним рішенням призначив гендиректором Олександра Георгійовича Батюню з 27 травня 2009.Термін повноважень нового гендиректора немає.Частка участі Олександра Батюні в статутному капіталі ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» дорівнює нулю, звичайними акціями компанії не володіє, у статутному капіталі дочірніх і залежних товариств ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» він не має.ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» - багатопрофільна інжинірингова та консалтингова компанія, що спеціалізується на розробці комплексних проектів будівництва та реконструкції морських портів і транспортних систем.Проектний інститут заснований у 1885 році.Олександр Батюня займає посаду першого віце-президента ГК «Трансбункер», є членом ради директорів ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ».Прес-центр ВАТ «ЛЕНМОРНІІПРОЕКТ» 1 червня 2009 р.


Статті

Або скрутним, нотаріус має право самостійно здійснювати забезпечення Доказів.Вчинення цієї нотаріальної дії можливе тільки до Передачі справи у виробництво загального або арбітражного суду, адміністративного Органу.
Газпром купить збанкрутілі німецькі верфі у Андрія Бурлакова? Німецькі верфі Wadan Yards отримають від уряду землі Мекленбург - Західна Померанія дві позики загальною сумою 20.5 мільйона євро, на які будуть створені дві перехідних, тимчасових компанії, необхідних для збереження штатів верфей, 2400 співробітників і робочих Rostock-Warnemunde і Wismar.
СК «Інногарант» застрахувала судно компанії Teklibka Shipping на суму $ 800 тисяч Владивостоцький філія страхової компанії «Інногарант» забезпечив страховим захистом вантажне судно Teklibka компанії Teklibka Shipping Co., ltd.

Новини

Річні збори акціонерів ВАТ «СБЗ« Червоні Барикади »визнано не відбувся вдруге Річне чергові збори акціонерів ВАТ« СБЗ «Червоні Барикади», призначене на 31 липня 2009 року, було визнано не відбувся через відсутність необхідного кворуму, встановленого в розмірі більше 50% голосуючих акцій.
Пором «Георг ОТС» відкрив навігацію Напередодні він пішов у перший рейс по маршруту «Петербург-Калінінград».Хоча квитки стали продавати місяць тому, пасажирів на борту трохи.
На Невському ССЗ спустили баржу вантажопідйомністю 3640 тонн для ВАТ «Північно-Західний флот» На Невському суднобудівно-судноремонтному заводі 8 липня відбулася урочиста церемонія спуску на воду морської несамохідної баржі «Волго-Балтика» вантажопідйомністю 3640 тонн.


Огляд преси

/ ПРАЙМ-ТАСС /.Прем'єр-міністр...
Ефективним результатом цієї...
За договором застраховано будівництво мазутного...