Наш профіль: міжнародні вантажні перевезення, фрахтування, перевезення вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок митних платежів, пошук заводів Китаю, маркетинг в Китаї та інше.

Ярославський суднобудівний завод побудує морське...

Ярославський суднобудівний завод побудує морське водолазне судноОАО «Ярославський суднобудівний завод» визнано переможцем відкритого конкурсу на право укладення державного контракту на виконання робіт з будівництва морського водолазного судна проекту SDS08.


Ярославський суднобудівний завод побудує морське...

Ярославський суднобудівний завод побудує морське водолазне судноОАО «Ярославський суднобудівний завод» визнано переможцем відкритого конкурсу на право укладення державного контракту на виконання робіт з будівництва морського водолазного судна проекту SDS08.Про це повідомили ЯРНОВОСТЯМ у четвер в керівництві організатора конкурсу - Федерального державної установи «Дирекція державного замовника програм розвитку морського транспорту ». Морське водолазне судно проекту SDS08 розроблено ЗАТ« Морське Інженерне Бюро-Дизайн СПБ »і призначено для участі у проведенні рятувальних, суднопідіймальних та гідротехнічних робіт; забезпечення водолазних і підводно-технічних робіт на глибинах до 60 метрів при хвилюванні моря до 3-х балів.Судно відповідає класу Російського Морського Регістру Судноплавства КМ Ice2 1 R2 AUT3-C OMBO SDS <60.Ярновості 14 червня 2009 г.


Статті

Платоспроможне.Робота підприємства стабільна, орієнтована на одержання Прибутки.Аналіз поточних активів, допомагає розглянути тенденцію до постійного Поліпшенню роботи підприємства і характеризує підприємство, як перспективний, що розвивається.
(Або його транспортного засобу), що здійснює транспортування товарів Відповідно до митного режиму транзиту.

Новини

Кабмін України затвердив фінансовий план ДП «Іллічівський морський торговельний порт» Кабінет міністрів України на засіданні 17 липня затвердив фінансовий план державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт» (ІМТП, Одеська область) на 2009 рік.
Одеський морський торговий порт зменшив вантажообіг на 23,3% у травні поточного року порівняно з аналогічним місяцем 2008 року Про це повідомила прес-служба порту.
Stena Bulk йде з Москви.- Stena Bulk оголосила про відкриття нового офісу в Гельсінкі Stena Bulk оголосила про відкриття нового офісу в Гельсінкі.


Огляд преси

/ ПРАЙМ-ТАСС /.Прем'єр-міністр...
При цьому оборот експортних вантажів...
CEO компанії призначений Андерс...