Анотація послуг: вантажні перевезення по Росії, консолідація вантажів, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні перевезення вантажів, митне оформлення вантажів, розрахунок митних зборів, пошук бізнес партнерів в Китаї, різні послуги з Китаю та інше.

Литва зайнята логістикою на створення наземної інфраструктури...

Литва зайнята логістикою На створення наземної інфраструктури логістичних центрів у Вільнюсі, Каунасі і Клайпеді до 2013-2015 року виділено $ 123 200 000 (300 млн літів) з фонду Кохезіі Європейського союзу (ЄС).Як розповів ІА «РЖД-Партнер.


Литва зайнята логістикою на створення наземної інфраструктури...

Литва зайнята логістикою На створення наземної інфраструктури логістичних центрів у Вільнюсі, Каунасі і Клайпеді до 2013-2015 року виділено $ 123 200 000 (300 млн літів) з фонду Кохезіі Європейського союзу (ЄС).Як розповів ІА «РЖД-Партнер.Ру» Альмінас Мачюліс, держсекретар міністерства транспорту і комунікацій Литви, центр близько Вільнюса неподалік від залізничної ст.Вайдотай (білоруський напрям) і центр у Клайпеді орієнтовно здадуть в експлуатацію в 2011 році.Кожен з центрів розташується на площі близько 200 га.Інвестиції в окремо взятий проект складають приклад $ 41070000.«Ми готуємо необхідну наземну інфраструктуру, щоб здати території приватним інвесторам», - сказав держсекретар.Зараз ведуться передпроектні роботи і дослідження, а також викуп державою приватних земель.РЖД-партнером 5 червня 2009 р.


Статті

Вчинення інших дій з товарами і транспортними засобами, що перебувають Під митним контролем, без дозволу митного органу, слід кваліфікувати За іншими статтями гл.39 ТК або за ст.186 КпАП "Порушення митних правил".Так, самовільна зміна стоянки транспортного засобу, що перебуває під митним контролем, визнається відповідно до п.2 ст.186 КпАП порушенням Митних правил.
Транспортно-експедиторська компанія ТОВ «Бонфор» з головним офісом в Одесі, пропонує співпрацю у сфері вантажних перевезень через українські порти.
Оскарження до суду дій і рішень, які порушують права і свободи громадян ". Шляхом подання загальної скарги можуть бути оскаржені акти і дії будь-якого Органу та посадової особи.

Новини

Запорукою розвитку морської галузі України є укрупнення морських торгових портів - Мінтрансзв'язку Запорукою розвитку морської галузі є укрупнення морських торговельних портів шляхом об'єднання дрібніших українських портів з великими, вважає міністр транспорту та зв'язку України Йосип Вінський, повідомила 4 червня прес-служба Мінтрансзв'язку.
Танкер з вантажем мазуту сів на мілину на Шексне у Вологодській області З.- ПЕТЕРБУРГ, 31 травня - РІА Новини.
«Гудок»: Металурги міняють логістичну схему.- Компанія «Карельський окатиш» буде перевалювати свою продукцію в контейнерах Перевалка буде здійснюватися через термінал «Нева-Метал» у Великому порту Санкт-Петербурга.


Огляд преси

Обсяг вантажообігу за 5 місяців...
Наказом вносяться зміни...
Положення не застосовується щодо закінчених...