Наш профіль: перевезення з Китаю, фрахтування суден, перевезення вантажів, морські вантажоперевезення, митне очищення товарів в Україну та Росії, розрахунок вартості розмитнення, пошук постачальників в Китаї, постачання з Китаю різних товарів і так само багато що інше.

Регістр судноплавства скасував видане «Трансінвестсервіс» експлуатаційні...

Регістр судноплавства скасував видане «Трансінвестсервіс» експлуатаційні свідоцтво на причал № 16 ЮМТП Одеське регіональне представництво Регістра судноплавства Міністерства транспорту та зв'язку припинило дію виданого одеської стивідорної компанії «Трансінвестсервіс» експлуатаційного свідоцтва на управління причалом № 16 у Южненському морському торговому порту.


Регістр судноплавства скасував видане «Трансінвестсервіс» експлуатаційні...

Регістр судноплавства скасував видане «Трансінвестсервіс» експлуатаційні свідоцтво на причал № 16 ЮМТП Одеське регіональне представництво Регістра судноплавства Міністерства транспорту та зв'язку припинило дію виданого одеської стивідорної компанії «Трансінвестсервіс» експлуатаційного свідоцтва на управління причалом № 16 у Южненському морському торговому порту.Згідно з документом, Регістр скасував видане 23 червня свідоцтво на підставі протесту Чорноморської транспортної прокуратури.Як повідомлялося раніше, в липні морпорт «Південний» звернувся до прокуратури з проханням перевірити законність експлуатації причалу № 16 «Трансінвестсервісом».На думку керівництва порту, Регістр судноплавства видав стивідорної компанії експлуатаційні свідоцтво незаконно в період відсутності договірних відносин про оренду причалу з Фондом державного майна.Українські новини 4 серпня 2009 р.


Статті

Литовська судноверф побудувала унікальну трансформаторну платформу Товариство Vakaru laivu statykla (Західна судноверф) завершила будівництво трансформаторної платформи.
Використовуємо аналіз попиту і пропозиції для дослідження економічних наслідків застосування митних зборів.Наслідки імпортного мита Малюнок показує рівновагу на ринку певного товару малої країни-імпортера (в цьому випадку ніякі зміни внутрішніх цін даного товару не вплинуть на ціни в інших країнах та / або на світовому ринку) залежно від різних ситуацій: · автаркії; · вільної торгівлі; · митного захисту.
Фізичними особами, були прийняті постанови Уряду РФ від 23 грудня 1993 року N 1322 "Про порядок переміщення фізичними особами через митний кордон Російської Федерації товарів, не призначених для виробничої або іншої комерційної діяльності", наказ ГТК від 15 серпня 1994 року N 416 "Про затвердження Загальних правил переміщення через митний кордон Російської Федерації транспортних засобів фізичними особами ". Встановлені цими підзаконними актами правила визначають порядок ввезення І вивезення транспортних засобів, що переміщуються фізичними особами через митний Кордон в якості товару.

Новини

«Експерт»: У пошуках суховантажів - До 2012 року пароплавство планує збільшити сумарний дедвейт судів до 500 тис.
Компанія-власник не має наміру піднімати на поверхню затонуле норвезьке судно з російсько-українським екіпажем СТОКГОЛЬМ, 3 серпня.
У серпні 2009 року вантажообіг ЗАТ «АМП» склав 33 тис.тонн при 12 тис.тонн у минулому році Вантажообіг ЗАТ «Астраханський морський порт» в серпні 2009 року зріс порівняно з серпнем минулого року в 2,75 разу - до 33 тис.


Огляд преси

Після огляду корпусу...
Однак, як повідомило джерело...
Завдяки відновленню ряду лінійних...