Послуги коротко: наземні вантажні перевезення, фрахтування, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення, митне оформлення, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї та інше.

П'ятеро людей постраждали при пожежі на суховантажі...

П'ятеро людей постраждали при пожежі на суховантажі в Онезькім озері Займання сталося в машинному відділення суховантажу «Невський-17».О 14:30 пожежу вдалося згасити.


П'ятеро людей постраждали при пожежі на суховантажі...

П'ятеро людей постраждали при пожежі на суховантажі в Онезькім озері Займання сталося в машинному відділення суховантажу «Невський-17».О 14:30 пожежу вдалося згасити.Постраждали п'ятеро людей, це члени екіпажу.Гелікоптером вони доставлені в лікарню.Прес-служба Мінтрансу РФ 30 травня 2009 р.










Статті

А.2.Ліцензії, дозволи та інші формальності Продавець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-яку експортну ліцензію або інше офіційне свідоцтво, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності, необхідні для експорту товару.
Переробки під митним контролем, транзиту.Товари, що поміщаються під митний режим знищення, декларуються відповідно до наказу ГТК від 18 травня 1994 Року N 203.

Новини

Версія від 07.10.2009р.Проблемне поле У сфері стивідорної діяльності та розвитку Великого порту Санкт-Петербург В даному документі не обговорюється проблема корумпованості органів влади, яка є загальносистемного проблемою Росії і накладає певний відбиток на більшість з перерахованих нижче проблем.
Торгове судно зазнало аварії в Чорному морі поблизу Стамбула Анкара, 7 Сен - РІА Новини.Судно під прапором Камбоджі
РС приступив до технічного спостереження за заключним етапом облаштування родовища ім.Ю.Корчагіна Процес облаштування нафтового родовища їм.Ю.Корчагіна знаходиться на завершальному етапі.


Огляд преси

Джерело забруднення...
50% плюс одна акція в проекті...
Документ, зокрема, передбачає, що у разі...