Анотація діяльності: перевезення по Росії, фрахтування суден, перевезення вантажів, морські міжнародні перевезення вантажів, митне очищення вантажу, розрахунок митних платежів, пошук виробників в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї і так само багато що інше.

Посадка на мілину танкера-хімовоза, Андалузії, іспанія...

Посадка на мілину танкера-хімовоза, Андалузія, Іспанія 11 серпня близько 06.10 ранку в гирлі Гвадалквівір, Андалузія, Іспанія, сів на мілину танкер-хімовоз Sichem Colibri з вантажем 3150 тонн хімікатів на борту.


Посадка на мілину танкера-хімовоза, Андалузії, іспанія...

Посадка на мілину танкера-хімовоза, Андалузія, Іспанія 11 серпня близько 06.10 ранку в гирлі Гвадалквівір, Андалузія, Іспанія, сів на мілину танкер-хімовоз Sichem Colibri з вантажем 3150 тонн хімікатів на борту.До танкеру підійшли буксири, патрульний літак проводить моніторинг акваторії, за першими повідомленнями і спостереженням - витоку немає.Рятувальники сподіваються зняти танкер з мілини з припливом.Танкер Sichem Colibri - валова 2764, споруди 2001, прапор Мальта, оператор EMS SHIP MANAGEMENT INDIA, екіпаж 14 чоловік, вантаж гідроксид натрію.Морський бюлетень 12 серпня 2009 р.


Статті

- Аварії або дії непереборної сили; - природного зносу або втрат при нормальних умовах транспортування і збереження; - неправомірних відповідно до російського законодавства дій органів або посадових осіб іноземної держави.
Морські порти України в I півріччі 2009 року збільшили чистий прибуток в 3,3 рази / Київ.
Тарифів, існуванням численних обтяжливих митних формальностей, що перешкоджають розвитку міжнародної торгівлі.

Новини

«Гудок»: Штрафний прогрес.- Ідея про жорстку систему оплати за простій порожняка схвалена Мінтрансом Мінтранс підтримав ініціативу ВАТ «РЖД» і запропонував ввести прогресивну шкалу штрафів за простій порожніх вагонів на коліях загального користування.
ГК «Азово-Донське пароплавство» у 2009 році направить на будівництво другого вантажного універсального порту 450 мільйонів рублів Група компаній «Азово-Донське пароплавство» (АДП) планує в 2009 році направити на реалізацію проекту з будівництва «Ростовського універсального порту» 450 млн руб.
У.Путін звільнив Е.Москвичова з посади заступника міністра транспорту РФ і призначив на цю посаду В.Олерского МОСКВА, 3 серпня.


Огляд преси

При обробці даної...
Вони здатні обробляти контейнери...
Аналітик ФК " Уралсиб " Микола Сосновський...