Наша спеціалізація: перевезення з Китаю, експедирування, перевезення контейнерів, морські контейнерні перевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок митних платежів, пошук обладнання в Китаї та інших товарів, поставки з Китаю різних товарів та інше.

Контейнеровоз позбувся...

Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.


Контейнеровоз позбувся...

Контейнеровоз позбувся ходу в Північному морі Контейнеровоз Gudrun (місткість 512 TEU, дедвейт 5660 тонн, будівлі 1995, прапор Антигуа, оператор DRAXL SCHIFFAHRTS GMBH & CO KG Німеччина) 9 липня позбувся ходу через поломку двигуна в Північному морі, слідуючи в каналу New Waterway , Голландія.Взято на буксир буксиром Smit Japan.Морський бюлетень 13 липня 2009 г.


Статті

Порядку суми належних платежів стягуються митними органами з осіб, Відповідальних за їх сплату.Один з найважливіших питань митно-правового регулювання - відповідальність За сплату митних платежів.
Б.7.Повідомлення продавцю Покупець зобов'язаний, у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках узгодженого терміну та / або пункт прийняття поставки в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.
Валютними операціями, пов'язаними з переміщенням через митний кордон товарів і транспортних засобів.

Новини

Вантажообіг порту Гельсінкі за січень-квітень 2009 року знизився на 25% - до 3,229 мільйона тонн Вантажообіг порту Гельсінкі за січень-квітень 2009 року знизився на 25% порівняно з аналогічним періодом попереднього року - до 3229000 тонн.
Калінінградський Рибпорт знизив перевалку вантажів на 30% ФГУП
Тайванська контейнерна лінія Evergreen відкрила фідерний маршрут на північ Англії Тайванська контейнерна лінія Evergreen, включила в перелік своїх щотижневих морських маршрутів розташований на північному сході Великобританії морський порт Тіспорт (Teesport), що знаходиться у власності британського холдингу PD Ports.


Огляд преси

Оператор другого за обсягом...
По лютий 2011р.Дедвейт...
Він також зазначив, що проблеми є...