Наші сильні сторони: міжнародні вантажні перевезення, розрахунок фрахту, перевезення контейнерів, морські перевезення, митне оформлення вантажів, розрахунок митних платежів, пошук бізнес партнерів в Китаї, консалтинг в Китаї і т.п..

Українські морські торгові порти в першому...

Українські морські торгові порти в першому півріччі 2009 року збільшили прибуток більш ніж в 3 рази У першому півріччі українські морські торговельні порти збільшили прибуток більш ніж в 3 рази.


Українські морські торгові порти в першому...

Українські морські торгові порти в першому півріччі 2009 року збільшили прибуток більш ніж в 3 рази У першому півріччі українські морські торговельні порти збільшили прибуток більш ніж в 3 рази.Сумарний обсяг чистого прибутку цих підприємств збільшився майже до 1 млрд.грн.При цьому ще в першому півріччі минулого року загальний заробіток морських портів України не перевищував 290 млн.грн.Найбільший прибуток у січні-червні отримав порт «Південний».Його заробіток за півроку збільшився в 4 рази - до 308 900 000.грн.Такий показник дозволив йому випередити найбільший в Україну Одеський морський торговельний порт, чистий прибуток якого виріс менш ніж в 2 рази - з 107,9 до 209 400 000.грн.- у порівнянні з аналогічним показником минулого року.РБК-Україна 21 липня 2009 р.


Статті

Представляють необхідні документи з копіями в кількості трьох примірників.Скарги до Конституційного Суду оплачуються державним митом: - п'ятнадцятикратне розмір мінімальної оплати праці-для скарги юридичної Особи; - одноразовий розмір мінімальної оплати праці-для скарги фізичної Особи.
Директором ПП «Укртрансконтейнер» призначено В.Варваренко Як стало відомо tbu.com.ua з 27 травня 2008 р.в ПП «Укртрансконтейнер» (оператор контейнерного терміналу Іллічівського МТП) приступив до обов'язків новий керівник - Валентин Варваренко.
«Гудок»: Одна папір.- Оформлення вантажів на переправах між балтійськими портами спроститься Вчора на президії уряду було прийнято рішення про приєднання Росії до конвенції про міжнародні залізничні перевезення (КОТІФ).Це допоможе залучити додаткові вантажі на поромні переправи між Росією і Німеччиною.

Новини

«Гудок»: У передчутті росту.- Рішення уряду відкласти зернові інтервенції зіграє на руку експортерам і «Русагротранса» Експортні перевезення зерна, які в серпні впали на чверть до минулого року, найближчим часом можуть активізуватися.
«РБК daily СПб»: Петербург готує причал.- Для поромів Tallink Петербург веде переговори з естонською компанією Tallink про відновлення регулярного пасажирського поромного сполучення.
Капітана українського судна оштрафували за розлив нафтопродуктів в порту Південному У районі причалу № 8 порту Южни (Одеська область) зафіксовано забруднення акваторії нафтопродуктами.


Огляд преси

Правління і ЗАТ, і ВАТ очолює...
Адвокат юридичної компанії «Вегас-Лекс» Максим...
Щорічні обсяги перевезень компанії...