Анотація діяльності: вантажні перевезення по Росії, фрахтування, перевезення збірних вантажів, морські міжнародні контейнерні перевезення, митне оформлення, розрахунок митних зборів, пошук заводів Китаю, організація бізнес турів до Китаю та інше.

ММТП, за прогнозами аналітиків, може збільшити...

ММТП, за прогнозами аналітиків, може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн ВАТ "Новоросійський морський торговельний порт» (ММТП) може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн.


ММТП, за прогнозами аналітиків, може збільшити...

ММТП, за прогнозами аналітиків, може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн ВАТ "Новоросійський морський торговельний порт» (ММТП) може збільшити показник EBITDA в 2009 році на 12% - до $ 421 млн.На думку аналітиків ФК « Відкриття », це означає, що ММТП зможе виконати свої зобов'язання і завершити основні інвестиційні проекти, а бізнес компанії є одним з найстабільніших в російському транспортному секторі, оскільки ММТП отримує виручку від перевалки вантажів у доларах і робить упор на високомаржинальних вантажі.Показник чистий борг / EBITDA за 2008 рік Новоросійського морського торгового порту склав 1,0, що є, як вважають аналітики, дуже комфортним рівнем.Крім того, в 2009 році компанії належить виплатити лише 8% від її загального боргу ($ 42 млн).У 2008 році ММТП направив $ 93 млн на капітальні витрати і завершив перший етап інвестиційної програми із загальним обсягом запланованих капітальних витрат на рівні $ 341 млн.У 2009 році порт збирається продовжити реконструкцію нафтотерміналу Шесхарис, запуск якого запланований на 2010 рік.У середньостроковій перспективі ММТП збирається збільшити свій оборот контейнерів втричі - до 1,8 млн TEU.ВАТ "Новоросійський морський торговельний порт» надає широкий спектр стивідорних і портових послуг і є найбільшим в Росії портовим оператором.Вантажообіг групи ММТП в 2008 році досяг 81600000 тонн.PortNews 1 червня 2009 р.


Статті

Зазвичай не використовуються в побуті (наприклад, вантажних автомобілів, верстатів, устаткування, сировини, напівфабрикатів), або періодичний ввезення (вивезення) одним і тим же особою однорідних товарів, хоча б і в невеликих кількостях, розглядається як Переміщення товарів через митний кордон РФ під видом товарів не для комерційних Цілей.
проходів по каналу в гирлі Бистре в Одеській області «в перспективі збільшиться в два рази».Також у відомстві припускають, що обсяг інвестицій в розширення портів у гирлі Дунаю в найближчі 10 років може перевищить 500 млн.
порушення митних правил (ст.383-386) У цьому розділі ТК встановлені підстави і порядок застосування стягнення За порушення митних правил у спрощеній формі - на місці виявлення правопорушення Без складання протоколу.

Новини

Майбутнє латвійського транзиту: нескандинавської вектор Як залучити вантажопотік в умовах жорсткої конкуренції на Балтиці і падаючого споживчого попиту? У Латвії перевіряють наступні варіанти: пільгові умови митного оформлення, створення системи логістичних терміналів і ... співробітництво зі збройними силами США.
Судноремонтники відмовилися працювати без зарплати 56 з 405 працівників 30-го судноремонтного заводу (СРЗ) Міноборони РФ в селищі Дунай Приморського краю вчора припинили роботу через борги по заробітній платі.
Науково-експедиційне судно «Михайло Сомов» вивантажує будівельні модулі на станції Білий Ніс Науково-експедиційне судно «Михайло Сомов» Північного управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища досягло станції Білий Ніс: вона розташована на березі Баренцева моря (Югорский півострів) біля входу в протоку Югорский Куля.


Огляд преси

За його словами, у цьому зв'язку міністерством...
Раніше відповідну пропозицію...
Глава уряду Микола...