Наш профіль: доставка вантажів з Китаю, розрахунок ставок фрахту по основним контейнерним лініях, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення, розмитнення широкого спектру вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук виробників в Китаї, постачання з Китаю різних товарів і багато іншого.

Порт акту в січні-серпні збільшив перевалку вантажів...

Порт Актау в січні-серпні збільшив перевалку вантажів на 31% Республіканське державне підприємство


Порт акту в січні-серпні збільшив перевалку вантажів...

Порт Актау в січні-серпні збільшив перевалку вантажів на 31% Республіканське державне підприємство " Актаускій міжнародний морський торговий порт " (Мангистауская область, Казахстан) у січні-серпні 2009 року перевалило 9 млн 73,3 тис.тонн генеральних і нафтоналивних вантажів проти 6 млн 900, 4 тис.тонн за аналогічний період минулого року, повідомили в прес-службі порту.Таким чином, підприємство за 8 місяців збільшило вантажоперевалку на 31,5%.Зокрема, у звітному періоді морпорт перевалив 7 млн ??484 тис.тонн нафти і нафтопродуктів, що на 36,8% більше, ніж у січні-серпні 2008 року.Перевалка зерна склала 353,7 тис.тонн (зростання у 3,86 рази), металу - 1 млн 55,9 тис.тонн (зниження на 6.6 %).Наша довідка: Порт Актау розташований на східному узбережжі Каспійського моря і є єдиним морським портом Республіки Казахстан, призначеним для міжнародних перевезень різних сухих вантажів, сирої нафти і нафтопродуктів.РЖД-партнери 7 вересня 2009 р.


Статті

Платоспроможне.Робота підприємства стабільна, орієнтована на одержання Прибутки.Аналіз поточних активів, допомагає розглянути тенденцію до постійного Поліпшенню роботи підприємства і характеризує підприємство, як перспективний, що розвивається.
б) якщо продовження дії виданої ліцензії більше не відповідає Економічній політиці Російської Федерації.
Сертифікацію Регістру судноплавства України пройшли три українські метзаводу Регістр судноплавства України (РСУ) здійснив сертифікацію підприємств виробників суднобудівної сталі ВАТ «Металургійний комбінат« Азовсталь », ВАТ« Краматорський металургійний завод ім.Куйбишева »і ВАТ« Алчевський металургійний комбінат ». Випробування стали для сертифікації проводилися на підприємстві згідно з Правилами РСУ, за участю представника РСУ.

Новини

Росія приєднується до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення Росія приєднається до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення.
Одеський порт спростував інформацію про те, що біля акваторії порту дрейфує судно із зіпсованим м'ясом Відповідну заяву зробила прес-служба Одеського морського торгового порту.
Губернатор Астраханської області А.Жилкін:


Огляд преси

Наприклад, законопроектом встановлюється, що проводка...
Обсяг вантажообігу за 5 місяців...
Наказ Мінкомзв'язку Росії...