Наші сильні сторони: міжнародні вантажоперевезення, страхування вантажів, доставка вантажів, морські контейнерні перевезення в Росію, Україну і країни СНД, розмитнення авто і інших популярних вантажів, розрахунок вартості розмитнення, пошук бізнес партнерів в Китаї, консалтинг в Китаї та інше.

Перед німецької судноплавної компанією hapag-lloyd, виникли...

Перед німецької судноплавної компанією Hapag-Lloyd, виникли перешкоди в отриманні держгарантій Перед німецької судноплавної компанією Hapag-Lloyd, що відчуває значні фінансові труднощі, виникли перешкоди в отриманні держгарантій.


Перед німецької судноплавної компанією hapag-lloyd, виникли...

Перед німецької судноплавної компанією Hapag-Lloyd, виникли перешкоди в отриманні держгарантій Перед німецької судноплавної компанією Hapag-Lloyd, що відчуває значні фінансові труднощі, виникли перешкоди в отриманні держгарантій.Федеральне уряд відхилив запропонований акціонерами компанії пакет антикризових заходів і вимагає як заходи забезпечення за держгарантії частку компанії в контейнерному терміналі «Гамбург-Альтенвердер».Нагадаємо, що в середині серпня Hapag-Lloyd подала заявку на держгарантії в розмірі 1,2 млрд євро.Hapag-Lloyd для вирішення фінансових проблем продала 25-процентну частку в контейнерному терміналі трьом своїм акціонерам за 315 млн євро.Це повинно було служити частиною забезпечення держгарантій.З покупцями - туристичним концерном TUI, містом Гамбург і страховою компанією Signal Iduna - була досягнута домовленість про зворотний викуп частки, як тільки буде досягнуто фінансовий розвиток компанії.За даними Bild, федеральний уряд хоче , щоб продаж частки терміналу була скасована.Bild 6 вересня 2009 г.


Статті

І акцизами; в) при перевезенні тих товарів, які не обкладаються митом, ПДВ і акцизами; г) при перевезенні товарів відповідно до Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (Конвенція МДП 1975 року).Повідомлення реєструється митним органом.
Росією статусу повноправного члена ГАТТ.У цих цілях була створена спеціальна Міжвідомча комісія з ГАТТ, покликана розробити пропозиції про зміни У механізмі зовнішньоекономічних зв'язків РФ і російському законодавстві для Виконання Росією відповідних зобов'язань за ГАТТ.

Новини

альних заходи - заповнюваність наших судів - близько 90%.Наскільки велика ваша частка ринку на лінії Таллінн-Гельсінкі? Приблизно 25%.Це немало, якщо врахувати, що ми здійснюємо в день тільки чотири рейси, у той час як у Tallink їх 12.У нас дещо інша концепція - більше туристів, орієнтованих на розважальні рейси, у той час як Tallink більше орієнтований на прості пасажирські перевезення.
Транспортна група FESCO чекає збитків у 2009 р.САНКТ-ПЕТЕРБУРГ (Рейтер) - Російська транспортна група FESCO чекає збитку за підсумками 2009 року, сказав гендиректор і співвласник компанії Сергій Генералів.
СОГАЗ застрахує співробітників ФГУП «Росморпорт» Астраханський філія Страхової групи «СОГАЗ» визнано переможцем відкритого конкурсу на право надання послуг із страхування від нещасних випадків і хвороб співробітників Астраханського філії ФГУП «Росморпорт» - підприємства, що здійснює управління федеральної власністю в морських портах Росії.


Огляд преси

Було опрацьовано 700 тис.TEU.Термінал...
За інформацією І.Нечаєва, весь...
При цьому льодові обмеження для судноплавства...