Анотація діяльності: міжнародні вантажоперевезення, фрахтування суден, перевезення збірних вантажів, морські перевезення, митне оформлення, розрахунок розмитнення, пошук виробників в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї і так само багато що інше.

Компанія ризького порту - rigas centralais terminals - придбала...

Компанія Ризького порту - Rigas Centralais terminals - придбала мобільний кран Liebherr LHM 400 вартістю 2720000 євро Компанія Ризького порту - Rigas Centralais terminals - придбала мобільний кран Liebherr LHM 400 вартістю 2720000 євро.


Компанія ризького порту - rigas centralais terminals - придбала...

Компанія Ризького порту - Rigas Centralais terminals - придбала мобільний кран Liebherr LHM 400 вартістю 2720000 євро Компанія Ризького порту - Rigas Centralais terminals - придбала мобільний кран Liebherr LHM 400 вартістю 2720000 євро.Про це ІА "РЖД-Партнер.Ру »повідомив член правління компанії Ері Еста.Єдиний кран в Латвії подібної потужності і вантажопідйомності дозволить збільшити обсяг обробки контейнерів.За словами.Е.Еста, сьогодні в компанії активно працюють над проектом перевалки контейнерів у напрямку СНД - Європа і назад.РЖД-Партнер 20 липня 2009 р.


Статті

Б.7.Повідомлення продавцю У випадку, якщо покупець вправі визначати час відправлення товару та / або пункт призначення, він повинен належним чином сповістити про це продавця.
Митні платежі в іноземній валюті.Оплата митних платежів іншими Особами (тобто не декларантами товару) є валютною операцією, пов'язаної З рухом капіталу, і може здійснюватися тільки на підставі дозволу Банку Росії ". Будь-які зобов'язання між митним брокером та його клієнтом У частині повернення сум сплачених митних платежів в іноземній валюті Оплачуються в рублях, так як нормативними актами Банку Росії не передбачені Розрахунки в іноземній валюті між резидентом та митним брокером за оплату Останнім митних платежів в іноземній валюті.

Новини

Мінтрансзв'язку активізує реалізацію інвестиційних проектів та всіляко сприятиме початку робіт у морських торговельних портах Мінтрансзв'язку активізує реалізацію інвестиційних проектів та всіляко сприятиме початку робіт у морських торговельних портах.
Більше 200 працівників ТМТП хочуть приїхати на чергове розгляд зарплатного справи в Краснодарський суд Краснодар.
Перспективи Вітіно - Російський порт Вітіно на узбережжі Білого моря в січні-червні 2009 року збільшив перевалку газового конденсату і бензинів до 2,43 мільйона тонн Російський порт Вітіно на узбережжі Білого моря в січні-червні 2009 року збільшив перевалку газового конденсату і бензинів до 2, 43 мільйона тонн проти 2200000.


Огляд преси

Як підкреслив президент Україна, мова...
За інформацією І.Нечаєва, весь...
Перевірка очікується на Каспії...