Послуги коротко: вантажні перевезення по Росії, розрахунок фрахту, перевезення збірних вантажів, морські перевезення, розмитнення машин та інших популярних вантажів, розрахунок розмитнення, пошук постачальників в Китаї, організація відвідування виставок у Китаї та інше.

Статті

Коментар до кодексу

Транспортна

Економічні наслідки

Інкотермс

Оферти

Статті

Відповідно до вказівок ГТК від 25 лютого 1995 збори за митне оформлення при здійсненні реекспорту товарів стягуються в порядку, встановленому При ввезенні та вивезенні товарів, що є об'єктами зовнішньоторговельної угоди, окремо При ввезенні та вивезенні товарів.
Моряків танкера Sichem Peace сьогодні звільнять? Рух за емансипацію дельти Нігер заявило сьогодні, що звільнить протягом 24-х годин заручників з танкера, захоплених 6 липня, в тому числі трьох громадян Росії.
Інформованість пасажирів про приписах митного законодавства.Документи та відомості, необхідні для митного контролю (ст.182) Особи, що переміщують товари та транспортні засоби через митний кордон РФ або здійснюють діяльність, підконтрольну митним органам, зобов'язані Представляти останнім документи та відомості, необхідні для митного контролю.
Контейнери на бойовий напоготові.- Ризький порт хоче залучити більше контейнерних вантажів і стати головним портом з їх обслуговування Ризький порт хоче залучити більше контейнерних вантажів і стати головним портом з їх обслуговування в регіоні, однак і цей бізнес виявився порушеним глобальною економічною кризою, сказав в інтерв'ю порталу ділової інформації Baltic Business Service агентства BNS віце-мер Риги, голова правління Ризького порту Айнар Шлесерс (Ainars Slesers).Він нагадав, що свого часу міністерству повідомлень і МЗС вдалося добитися, щоб призначені для американських військ в Афганістані вантажі йшли через Ризький порт , а це 40 тис одиниць TEU на рік, і вони є гарним доповненням до тих 200 тис одиниць TEU, які порт обслуговує протягом року.
Декларування вантажів, які, за інформацією МНС Росії, призначалися Для надання гуманітарної допомоги населенню Сахалінської області, потерпілому Від землетрусу 27 травня 1995.

Новини

За підсумками 11 місяців вантажообіг портів Північно-Заходу РФ виріс до аналогічного показника минулого року на 3,9% - до 204 582 тис.
Російським морякам, які застрягли в порту Дубаї, доставили провізію ВЛАДИВОСТОК, 7 Сен - РІА Новини, Вероніка Пермінова.
Обсяг перевалки вантажів в Одеському морському торговому порту зменшився за перше півріччя 2009 року на 20,7% Одеса, ІА «Круг-інформ».Обсяг перевалки вантажів в Одеському морському торговому порту зменшився за перше півріччя 2009 року на 20,7%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Форум «Морське страхування-2009: Росія та СНД» пройде 25-26 червня в Москві Форум «Морське страхування-2009: Росія та СНД», який пройде 25-26 червня в Москві, збере страховиків і споживачів послуг морського страхування для того, щоб учасники ринку змогли сформувати чітку і ясну картину перспектив взаємовигідної співпраці.


Огляд преси

Огляд танкерних потужностей...
Переможцем конкурсу...
Наказом вносяться зміни...
За даними SeaNews, під зерно...
Потенційно ринок цих перевезень...